O nás

Našim snem a cílem je dělat to, v co věříme. A dělat to dobře. Není novinkou, že pěstování sportu podporuje zdraví, my však díky zkušenostem a vlastní praxi víme, že to vůbec nejdůležitější je pěstování lásky ke sportu. Jako milovníci pohybu neradi, avšak čím dál častěji vidíme děti, které jsou od kolébky vedeny k jednomu sportu, pro který tak brzy nejsou psychicky ani fyzicky zralé. My to chceme dělat jinak. Správně. Nabídnout dětem předškolního věku hravou přípravu, která všeobecně zlepší jejich koordinaci, motoriku a hlavně - probudí jejich sportovního ducha. Ať si později vyberou jakýkoliv sport, budou ho dělat s chutí. A to bude náš splněný sen.

Řekni kdo jsi třemi slovy:
Optimistický, cílevědomý, podnikavý

Co pro tebe v životě znamená sport?
Sport je pro mne životním stylem a způsobem relaxace, při které stejně jako v životě překonávám překážky a učím se novým věcem. Sport určitě zvyšuje koncentraci, schopnost tolerovat stres, buduje disciplínu a schopnost prosadit se. Při sportu se také zdokonaluje dovednost rychlého a správného rozhodování. Sport mě naučil pracovat v týmu a ukázal mi sílu myšlenky „táhnout za jeden provaz“.

Jaké jsou tvé zkušenosti s prací s dětmi?
K dětem mám kladný vztah snad odjakživa. Baví mě jejich spontánnost, nápaditost, hravost a bezstarostnost. Proto jsem se rozhodl pracovat s dětmi už v dospívajícím věku. Mezi největší zkušenosti řadím 5ti letou trenérskou činnost v tenisovém klubu ŽLTC Brno, kde jsem trénoval mládež ve věku od 4-15 let. Mimo trénování samotného tenisu jsem se věnoval vedení kondiční přípravy, spolupráci na dětských letních kempech a pořádání turnajů. Mezi mé zkušenosti neodmyslitelně patří úžasné tři stáže v USA, strávené ve státě NY, kde jsem se věnoval trenérské činnosti mládeže ve věkovém rozmezí od 4-18 let.

Co je podle tebe u této práce nejdůležitější?
Nápaditost a schopnost zaujmout děti přirozeným respektem osobnosti.

Co je pro tebe největší odměnou?
Dětský smích a v obličeji výraz „chci ješte zůstat“. A určitě pocit z dobře odvedené práce.

Co si myslíš, že děti ocení nejvíce?
Děti určite ocení náš úpřimný kamarádský přístup, množství sportovních her a překvapení, které na ně čekají.
Řekni kdo jsi třemi slovy:
Pozitivní, pečlivá, přátelská

Co pro tebe v životě znamená sport?
Šport ma sprevádza celým mojim životom. Je to pre mňa relax, stretnutie s kamarátmi, častokrát budovanie vlasntej disciplíny a v neposlednom rade vo mne prebúdza túžbu stále sa zlepšovať. Je to pre mňa tá činnosť, do ktorej sa úplne ponorím a zabúdam na čas. Vďaka športu som si splnila niekoľko snov, precestovala malú časť sveta, spoznala neuveriteľné množstvo úžastných ľudí a v neposlednom rade spoznala i seba. Myslím, že mi šport formoval nie len moje telo, ale i myseľ.

Jaké jsou tvé zkušenosti s prací s dětmi?
Najväčšiu skúsenosť s prácou s deťmi si odnášam z dvoch letných pobytov v USA. V Amerike som sa venovala deťom od 2 do 13 rokov. Trávila som s deťmi čas na športoviskách, bazéne i pri rôznych kreatívnych činnostiach. Po návrate som v malej miere začala doučovať deti anglický jazyk. Vďaka praxi zo školy som si vyskúšala i prácu s deťmi so špeciálnymi požiadavkami.

Co je podle tebe u této práce nejdůležitější?
Podľa mňa je najdôležitejšie, aby si deti to čo robia užívali. Zameranie na výkon môže prísť až v staršom veku.

Co je pro tebe největší odměnou?
Pre mňa je najväčšou odmenou, keď vidím, že moja práca má zmysel. Vidieť detskú radosť z toho, že niečo nové objavili alebo sa naučili je tou najväčšou odmenou.

Co si myslíš, že děti ocení nejvíce?
Verím, že sa deťom zapáči náš hravý spôsob, že sa zamilujú do našich zvieratkovskokvetinkových rozcvičiek a užijú si neuveriteľné množstvo športových hier, ktoré máme pre nich pripravené. Mňa pri tom teší fakt, že sa pri tejto zábave naučia pracovať s vlastným telom.
Řekni kdo jsi třemi slovy:
Ta s úsměvem

Co pro tebe v životě znamená sport?
Každý má nebo měl nějaký svůj srdcový sport, který vnímá jako prostředek i cíl. Pro mě tím bylo od 11 let jezdectví, kterému jsem dávala až 6 dní v týdnu. Prostředek, jak si vyčistit hlavu, vybít energii a naučit se disciplíně sportovce. A cíl? Medaile na krku za to stojí.

Jaké jsou tvé zkušenosti s prací s dětmi?
Začalo to cvičením s předškoláky v Sokole, které bylo více zábava než práce. Později v rámci stáže v centru Primární péče jsem připravovala interaktivní programy pro 1 stupně ZŠ. Největším přínosem pro mě byl rok 2013, kdy jsem strávila 3 měsíce na Taiwanu, kde jsem na zdejší škole vedla letní kurzy Anglického jazyka pro děti ve věku 7-11 let.

Co je podle tebe u této práce nejdůležitější?
Ideální je děti něco naučit tak, aby si nevšimly, že se něco učily. Vždyť to byla jen hra, ne?

Co je pro tebe největší odměnou?
Vidět, že to děti se mnou baví a na hodiny se těší. A hlavně vidět, že dělají pokroky.

Co si myslíš, že děti ocení nejvíce?
Hry, soutěže, závody, vyrábění, malování…a bonbóny. Říká se, že hra je jeden z nejefektivnějších způsobů, jak si zjednodušit život. U dětí to platí dvojnásob.